Försäljning

Andreas Fall

Kommersiell chef

076-5353969
andreas.fall@lindvallschark.se

Janne Landin

Säljare område Svealand, norra götaland, södra Stockholm

070-5751880
janne.landin@lindvallschark.se

Mikael Johansson

Ansvarig: Emab, Reitan, Menigo, förbutiker och ICA. Säljare område Stockholm

070-5579550
mikael.johansson@lindvallschark.se

Peter Gilbertsson

Ansvarig: OKQ8, Grossist och Axfood Närlivs. Säljare område Halland

0433-79502
070-5751870
peter.gilbertsson@lindvallschark.se

Rolf Jönsson

Säljare område Norrland och Värmland

076-3927077
076-3927077
rolf.jonsson@lindvallschark.se

Thomas Gullholm

Ansvarig: Circle K, Preem, Biltema.

0433-79511
070-5579505
t.gullholm@lindvallschark.se

Ulrica Andersson

Ansvarig: Butik, Föreningar och Bergendahls

0433-79529
073-3966648
ulrica.andersson@lindvallschark.se