Försäljning

Göran Lindgren

Säljare område Västra Götaland och norra Småland

070-5088417
goran.lindgren@lindvallschark.se

Janne Landin

Säljare område Svealand och norra götaland

070-5751880
janne.landin@lindvallschark.se

Lars Andersson

Ansvarig Export

0433-79512
lars.andersson@lindvallschark.se

Mikael Johansson

Ansvarig: Emab, Reitan, Menigo, förbutiker. Säljare område Stockholm

070-5579550
mikael.johansson@lindvallschark.se

Peter Gilbertsson

Ansvarig: Statoil Danmark, OKQ8, Grossist och Axfood Närlivs. Säljare område Halland

0433-79502
070-5751870
peter.gilbertsson@lindvallschark.se

Rolf Jönsson

Säljare område Norrland

076-3927077
076-3927077
rolf.jonsson@lindvallschark.se

Thomas Gullholm

Försäljningschef samt ansvarig: Circle K, Preem, Biltema.

0433-79511
070-5579505
t.gullholm@lindvallschark.se

Ulrica Andersson

Ansvarig: Butik, Föreningar och Bergendahls

0433-79530
073-3966648
ulrica.andersson@lindvallschark.se